TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=registerEcLipsé - TutuLma 112[/url]
TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=registerEcLipsé - TutuLma 112[/url]
TwiLiqhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiqhT

VamPiRé

AnasayfaKapı*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

EcLipsé - TutuLma

3 posters
YazarMesaj
stéphén
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ°•.
stéphén

EcLipsé - TutuLma Empty
MesajKonu: EcLipsé - TutuLma   EcLipsé - TutuLma EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 9:36 pm

EcLipsé - TutuLma Eclipse_200x314
"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?

En son stéphén tarafından Çarş. Ağus. 05, 2009 3:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
PsLchkq_€m0o
ღ°•.♥.•°ღ Prenses ღ °•.♥.•°
ღ°•.♥.•°ღ Prenses ღ °•.♥.•°
PsLchkq_€m0o

EcLipsé - TutuLma Empty
MesajKonu: Geri: EcLipsé - TutuLma   EcLipsé - TutuLma EmptySalı Ağus. 04, 2009 11:55 pm

şimDi bunu okuorum baqaLımyeni başladım qzL qißi:D
!!..éDwarD..!!
ღ°•.♥.•°ღ Süper Moderatör ღ°•.♥.
ღ°•.♥.•°ღ  Süper Moderatör ღ°•.♥.
!!..éDwarD..!!

EcLipsé - TutuLma Empty
MesajKonu: Geri: EcLipsé - TutuLma   EcLipsé - TutuLma EmptyCuma Ağus. 07, 2009 2:13 pm

Ben okudum hepsinin izLişcem şimdi bi gösterime girsin ama glpa yurtdışında satılıomuş vcd leri blki ordan alarım intte satışları var vcd erinin bn alcam izlicem ama çok güzel bişii...ben okudum Very Happy
stéphén
stéphén

EcLipsé - TutuLma Empty
MesajKonu: Geri: EcLipsé - TutuLma   EcLipsé - TutuLma EmptySalı Ağus. 11, 2009 3:03 pm

x )
!!..éDwarD..!!
ღ°•.♥.•°ღ Süper Moderatör ღ°•.♥.
ღ°•.♥.•°ღ  Süper Moderatör ღ°•.♥.
!!..éDwarD..!!

EcLipsé - TutuLma Empty
MesajKonu: Geri: EcLipsé - TutuLma   EcLipsé - TutuLma EmptySalı Ağus. 11, 2009 7:38 pm

::::: )))))

EcLipsé - TutuLma
1 sayfadaki 1 sayfası