TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=registerRobert Pattinson"dan aLbüm ! 112[/url]
TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=registerRobert Pattinson"dan aLbüm ! 112[/url]
TwiLiqhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiqhT

VamPiRé

AnasayfaKapı*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson"dan aLbüm !

2 posters
YazarMesaj
stéphén
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ°•.
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ°•.
stéphén

Robert Pattinson"dan aLbüm ! Empty
MesajKonu: Robert Pattinson"dan aLbüm !   Robert Pattinson"dan aLbüm ! EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 9:11 pm

Twilight'ın müziklerinin toplandığı albümde de ismi bulunan Robert Pattinson, solo albüm çıkarabileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz sene "Bad Girls" isimli bir grubu olduğunu söyleyen Pattinson, birkaç kez elinde gitar çantasıyla objektiflere takılmıştı. Başrolünü oynadığı Twilight filminin müziklerinde yer aldıktan sonra albüm teklifleri almaya başlayan Robert'ın plak şirketleriyle çalışmaya hiç niyeti yok; çünkü yetenekli oyuncu bu albümün bağımsız olmasını istiyor.

"İnsanların albümü alıp almamaları önemli değil. Sadece iyi müzisyenlerle ve iyi şartlarda çalışıp kendim için ortaya güzel bir albüm çıkarmak istiyorum. Kimsenin bunu para için yaptığımı düşünmesini istemem; o yüzden de bu bağımsız bir albüm yapmak istiyorum" diyor Robert.
!!..éDwarD..!!
ღ°•.♥.•°ღ Süper Moderatör ღ°•.♥.
ღ°•.♥.•°ღ  Süper Moderatör ღ°•.♥.
!!..éDwarD..!!

Robert Pattinson"dan aLbüm ! Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson"dan aLbüm !   Robert Pattinson"dan aLbüm ! EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 7:21 pm

Katılıorm robert^mm ... tşkler..

Robert Pattinson"dan aLbüm !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson ?¿
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson fan clup
» Robert Pattinson röportaj
» :Robert Pattinson - Amatör xP