TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=register"Çok büyük bir kulübe geldim" 112[/url]
TwiLiqhT
[url=http://multioyun.forum.st/profile.forum?mode=register"Çok büyük bir kulübe geldim" 112[/url]
TwiLiqhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiqhT

VamPiRé

AnasayfaKapı*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

"Çok büyük bir kulübe geldim"

YazarMesaj
tur-beyler
-->KAPI DIŞARI!! [bAnNeD]<--
-->KAPI DIŞARI!! [bAnNeD]
tur-beyler

"Çok büyük bir kulübe geldim" Empty
MesajKonu: "Çok büyük bir kulübe geldim"   "Çok büyük bir kulübe geldim" EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 9:35 pm

Sarı-Kırmızılı kulübün Manchester City’den transfer ettiği Elano Blumer, henüz Galatasaray forması giyme fırsatı bulamadan Brezilya Milli Takımı kampına katıldı. Ülkesinin Estonya ile yapacağı özel maç için Tallinn’de bulunan Sambacı, burada Brezilyalı gazetecilere konuştu. Galatasaray’a övgüler yağdıran Elano, “Çok büyük bir kulübe geldim. Takımdaki arkadaşlık ortamı süper. İdman eksiğimi büyük ölçüde kapattım. Son derece kaliteli bir teknik ekibimiz var. Rijkaard kendisini hem futbolcu hem de teknik direktör olarak kanıtlamış biri. Bu haftaki lig maçında oynayacağımı düşünüyorum. Kendime çok güveniyorum ve taraftarın önüne çıkmayı dört gözle bekliyorum. Taraftarımızın ne denli coşkulu olduğunu da gözlerimle gördüm” dedi.

Dunga onay verdi

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga da, Elano’nun son derece doğru bir tercih yaptığını belirterek, “Büyük hedefleri olan başarılı bir takıma gitti. Ayrıca düzenli olarak forma giyecek olması bizim için de çok önemliydi. 2010 Dünya Kupası’nda kariyerinin en iyi performansını sergileyeceğine inanıyorum” dedi.

Tallinn fatihi!

Bu arada Elano, Ağustos ayı içinde Tallinn’e 2 kez gitmiş olacak. Biri, şu an Brezilya kampında bulunduğu için, diğeri ise Galatasaray’ın 27 Ağustos’ta oynayacağı Avrupa Ligi rövanş maçı için gerçekleşecek.

Saat 20.15’te NTV Spor’da...

Brezilya ile Estonya bugün saat 20.15’te kozlarını paylaşacak, bu özel maç NTV Spor’dan naklen yayınlanacak. Galatasaray’ın flaş transferi Elano ile Fenerbahçe’nin yeni yıldızı Dos Santos da Brezilya kadrosunda yer alıyor ve büyük ihtimalle bu akşam forma giyecekler. Ayrıca Estonya Milli Takımı’nda, Galatasaray’ın Avrupa Ligi’ndeki rakibi Levadia Tallinn’in kadrosunda bulunan birçok futbolcu mücadele edecek.

"Çok büyük bir kulübe geldim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bursaspor Başkanı Yazıcı: "Birlik İçerisinde Bursaspor'u Hak Ettiği Yere Taşıyacağız"
» Özbekistan'ın Dış Ticaretinde En Büyük Pay Rusya'nın
» ben geldim arkadaşlar
» "Arda'yı köy takımına yollamam"
» ******e YazıLanLAr " makara "